E-ticaret web sitesi çözümleri
İşletmenizi çevrimiçi yönetin.
Web tasarım ve web geliştirme departmanının bir kısmı, e-iş olarak bilinen çevrimiçi iş yapan kişilere yardımcı oluyor
Veya e-ticaret. İnternet'te iş yapmak, web sitesi sahiplerine işlerini yönetme olanağı verir
Istedikleri yerde istediğiniz zaman, e-iş ve e-ticaret uygulamaları ve web siteleri hazırlamak Hem popüler, hem de güçlü.
Web Tasarım & Web Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyon
Yazılım Geliştirme
Sosyal Pazarlama
E-ticaret web sitesi Tasarım Çözümleri

Ofiste olmadığınızda veya çevrimiçi mağazalar kursanız bile işletmeyi yönetmek, bu çözümleri kullanarak yapılan bazı işlevlerdir. Bu e-iş çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için bunları ayrıntılı olarak tartışacağız. Ebusiness B2C (Tüketiciye İşle veya çevrimiçi alışveriş) olarak kategorize edilebilir. B2B terimi, işletmelere sunulan bir hizmet (örneğin, Jobsite, ticari marka kayıt siteleri) olacak İş Dünyasından İşe portallar anlamına gelir. Üçüncü terim olan B2E, İş Dünyasından Çalışanlara çözümler (ör. Görev Yönetimi yazılımı) temsil eder.

Bir E-ticaret çözümü, kullanıcıya çevrimiçi para işlemlerini yönetme gücünü veren yukarıda belirtilen çözümlere entegre olabilen bir yazılım işlevidir. Bu entegrasyon geliştirilen uygulamalar için yapılabilir. Çoğu banka, talep üzerine herhangi bir hesap sahibi tarafından kullanılabilir olan bu hizmetleri sağlar. Bankaların e-ticaret çözümleri için ödeme ağ geçidi olacak ve geliştirilen uygulama bizim tarafımızdan entegre edilebilir. Banka, banka hesabınıza bağlanacak bir tüccar hesabı sağlayacaktır; Çevrimiçi işlemler, bu satıcı hesabı kullanan işlemlerdir. Yerel bankalarıyla hizmetlerini birleştiren çok sayıda açık hizmet sağlayıcı var. Bu sağlayıcılardan bazıları Google Checkout ve Paypal'dır. Yukarıdaki çeşitli e-ticaret çözümleri ve e-iş çözümleri ile iş ve çevrimiçi işlemleri etkin bir şekilde yönetmek kolaydır.

Yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş, birçok modülden oluşan, kullanımı kolay profesyonel bir e-ticaret sistemine sizde sahip olun. E-ticaret paketleri ile siz de internette mağazanızı kolayca oluşturabilir, satışlaraınızı arttırabilirsiniz
           +90 545 5052623
İletişim

Ofis:
Reklam Özel İnternet Hizmetleri
Beylikdüzü
Merkez İstanbul / Türkiye
email: [email protected]
Tel: +9 0545 5052623