Yazılım Geliştirme
Özel İhtiyaçlarınız için
Farklı işletmelerin farklı yönetim süreçleri ve özel yazılım geliştirme
Şirketinizin benzersiz süreçlerini hızlandırmak için benzersiz yazılım ürünleri oluşturmamıza yardımcı olabilir.
EBizUniverse size özel yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktadır;
Işinizi etkili bir şekilde yönetin. Maliyet etkin yazılım geliştirme çözümlerimiz sektörde en iyisidir!
Web Tasarım & Web Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyon
Yazılım Geliştirme
Sosyal Pazarlama
Yazılım geliştirme

Farklı şirketlerin farklı yönetim prosedürleri vardır ve bu özel yazılım geliştirme nedeniyle zaten piyasada bulunan yazılım ürünlerine değerli bir alternatiftir ..

Bu özel hizmet, işletme sahibinin etkili bir şekilde yönetmesine olanak tanır. Çoğu durumda, önceden geliştirilmiş yazılım paketleri, belirli bir kuruluşun ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir veya özelleştirilebilir olmayabilir. Özel yazılım geliştirme, diğer taraftan geliştirme aşamalarına ayrılır ve müşterinin ihtiyaçlarına göre gerçekleştirilir, bu da işletme sahibi için% 100 memnuniyet verici bir çözüm anlamına gelir. Reklam Özel'de, kalite standartları ve prosedürleri ile müşteriye hitap ederek, maliyet etkin bir şekilde yüksek kaliteli yazılım geliştirme sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini garantilemek için, dünya genelindeki şirketlere 7 gün 24 saat destek sağlıyoruz.

Sitenizin içerik yönetim sistemini (CMS) profesyonel ekibimizle full interaktif şekilde hazırlıyoruz. Her isteğe uygun, kolay kullanım sağlayacak şekilde dizayn edilen içerik yönetim sistemiyle hem sizin hemde müşterilerinizin kullanım zorluğu çekmeyeceği profesyonel çözümler sunuyoruz.


Kullanılan Teknolojiler:

Microsoft ASP.NET , programcıların dinamik web uygulamaları oluşturmasına olanak tanıyan bir teknolojidir. ASP.NET, küçük, kişisel web sitelerinden büyük, kurumsal sınıf web uygulamalarına kadar herhangi bir şey oluşturmak için kullanılabilir.
Java teknolojisi, Sun Microsystems tarafından sunulan, açık kaynak kodlu bir yazılım geliştirme teknolojisidir. Windows tabanlı ve web tabanlı uygulamalar oluşturmak için yaygın olarak kullanılan bir teknoloji haline geldi.


           +90 545 5052623
İletişim

Ofis:
Reklam Özel İnternet Hizmetleri
Beylikdüzü
Merkez İstanbul / Türkiye
email: [email protected]
Tel: +9 0545 5052623