Web Tasarım
Benzersiz bir tasarıma sahip olun.
Gelecekte iki çeşit iş olacak , çevrimiçi ve çevrim dışı olan
Basitçe söylemek gerekirse , benzersiz bir web sitesine sahip olmak artık çok kolay.
Yeni nesil web sitesine işletmelerin artık zorunlu hale geldiği zaman
Web Tasarım & Web Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyon
Yazılım Geliştirme
Sosyal Pazarlama
Web Tasarım

Web sitesinin görüntülenen grafik arayüzünün, menü ve erişim yapısının kullanımı kolay, bilgiye en kısa yolla ulaşabilecek, işlevsel ve hızlı bir yapıda oluşturulur.
Günümüz rekatbetçi bir piyasa içerisinde çeşitli web siteleri halıhazırda mevcut.Cazip görülen bir web sitesine daha çok ihtiyacınız var. Eğer geniş bir kitleye sahip olmak istiyorsanız , görsel açıdan büyüleyici ve kullanıcı dostu bir tasarıma ihtiyacınız var. Aksi halde kullanıcılar sitenize geri dönmesi zor olacaktır.

Uzman Web Sitesi Tasarım Ekibi
İster müşteri listenizi oluşturmak için bir web sitesine ihtiyacınız olsun ya da yeteneklerinizi sergilemek için, amacımız estetik açıdan hoşlanmış bir online varlığı yaratmaktır. Bunu başarmak için, grafikler ve içerik sunumu üzerine güçlü bir odaklanma ile birlikte web siteleri oluşturmak için html, xhtml, flash, java ve CSS kullanıyoruz.

Nasıl Çalışır?
Web sitesi tasarımı, çeşitli perspektifler sunar ve Alternatifler - basit veya karmaşık olabilir.Bugün yapılan en popüler web siteleri:

1. Statik Web Tasarımı
Statik web siteleri sabit kodlamaya sahiptir. İçerik, Elle profesyonel bir web tasarım şirketi tarafından güncellenmektedir. Biz Birkaç web sayfasına sahip küçük web siteleri için statik web tasarımı öneririz. [Statik Web sitemizin örneklerini görüntüle Tıklayın.]

2. Dinamik Web Tasarımı
Dinamik bir web sayfası, sunucu tarafında komut dosyası oluşturma teknolojileri içerir. Bu Sadece metin okumanın ötesine geçiyor. Bu türden bir web sitesi kullanıcıya bilgi verir Onlar görüntülediği bilgileri daha fazla kontrol eder. Dinamik öneririz Içeriğin bulunduğu birkaç web sayfası içeren siteler için web sitesi tasarımı Periyodik değişiklikler gerekiyor. [Dinamik web sitemizi görüntüleyin Örnekler Tıklayın. ]

3. Flash Web Tasarımı
Flash tasarımı, yaratıcı grafik ve görsel efektlerden oluşur. Kullanıcılara tarama deneyimini geliştirir. Küçük animasyon odaklı Flash Banner'lar ve Hareketli GIF'ler gibi programlar entegre edilebilir Daha dinamik bir his elde etmek için bir web sitesine ekleyin. Tam Flash Web Siteleri, içeriği kullanıcıya daha görsel olarak çekici hale getirir. [Flash Web sitemizin örneklerini görüntüleyin Tıklayın.]

Yeni Bir Web Sitesi Tasarımı veya Web Sitesi Yeniden Tasarımı Neler Gerekir?
Türkiye'de önde gelen bir web tasarım şirketi olan Reklam Özel, Web sitesi bir şirketin temel değerlerinin doğrudan bir yansımasıdır. İşte bu Nedenle müşterilerimize benzersiz bir web tasarımı ve profesyonel Bakımınızdan saygın bir statüye ulaşmanızı sağlayan görünümler sunar.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bize ulaşın veya çevrimiçi olarak fiyat teklifi çekin. Web geliştirme hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Özel web geliştirme hizmetlerimiz hakkında burada okuyun.


SON WEB TASARIM PROJELERİMİZİN BAZILARI AŞAĞIDADIR.

           +90 545 5052623
İletişim

Ofis:
Reklam Özel İnternet Hizmetleri
Beylikdüzü
Merkez İstanbul / Türkiye
email: [email protected]
Tel: +9 0545 5052623