Facebook Reklamları
İşletmenizi Büyütmek için Son Araç
Facebook Advertising, bugün şirketler için mevcut en etkili pazarlama araçlarından biridir.
900 milyon aktif kullanıcısıyla, pazarınızı hedefleyebilir ve iletinizi ulaşmaya çalıştığınız kişiye taşıyabiliriz.
Reklam Özel, şirketinizi büyütmek için Facebook pazarlamanın gücünden yararlanmanıza yardımcı olabilir.
Web Tasarım & Web Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyon
Yazılım Geliştirme
Sosyal Pazarlama
Facebook Reklamcılığı Etkili mi?

Facebook'un 900 milyondan fazla aktif kullanıcısı var ve bunların yarısı günlük olarak giriş yapıyor. Facebook reklamcılığı sayesinde herhangi bir belirli segmente ulaştığınızdan emin olabilirsiniz. Geleneksel reklamcılık modelleri pahalıdır ve dar bir hedefe ulaşmak zordur. Facebook reklamcılığı, sonuç alabileceğiniz ve belirli kullanıcı gruplarını hedefleyebileceğiniz bir seçenektir. Yerel güzellik salonu, restoran veya Fortune 500 organizasyonu olabilirsiniz, ancak eBizUniverse, Facebook reklamcılığı ile marka değerinizi nasıl geliştireceğinizi gösterecektir.

Şu ideal senaryoları göz önünde bulundurun::

  1. Bir restorana sahipseniz ve yakınlarda catering işleriyle uğraşmak için nişanlı olanları hedeflemek istiyorlar. Yapmanız gereken tek şey, Facebook'ta "ilişki kurma" statüsünde olan kadınları bulmak ve Facebook Reklamları ile istediğiniz segmente sahip olmak.
  2. Restoruzun sunduğu bir doğum gününüz var ve Facebook İlanları sadece doğum günlerini kutlamış olanlara gösterilecek.
  3. Bir organizasyon düzenleniyor ve 25-35 yaşlarındaki tekli üniversite mezunlarını hedef almaya çalışıyorsunuz. Facebook'dalar ve onlara Facebook Reklamlarıyla ulaşabilirsiniz.


Facebook Pazarlama ve Facebook Reklamcılık

Facebook Reklamcılık, Google Pay Per Click (Adwords) fiyatından çok daha ucuzdur. Bilgi için +9 0545 5052623 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Pay Per Click (PPC) / Facebook Gösterimler Başına Ödeme

“"Foresee'nin 2010 Sosyal Medya Raporu'na göre çevrimiçi alışveriş yapanların% 69'u düzenli olarak sosyal medya siteleri kullanıyor" dedi.."
Facebook Ücretli Tıklama ve Facebook Ücretli Gösterim Facebook sitesinde reklam vermenin iki yolu:

  • Facebook Pay Per Click'de reklam, kullanıcıların ilgisini çekmek için sayfanın solunda veya sağında görülür ve ardından reklamı tıklar.
  • Facebook Pay Per Impression modelinde, gösterilen reklamınızın bin gösterim başına ödersiniz.

Facebook Reklam vermeye başlamak için reklam53.com sitesine ulaşın

Sizin için oluşturabileceğimiz reklam türlerinden bir örnek:

İtalyan Yemen?
Facebook Marketing
San Jose şehir merkezindeki yeni İtalyan Ristorante Milano'yu ziyaret edin. Otantik İtalyan Mutfağında uzmanlaşmaktayız. Facebook'ta hayranımız olun ve bir dahaki ziyaretinizden% 15 indirim kazanın..

       

Bu Reklam için İzleyici: San Jose, CA, Mountain View, CA ve San Francisco, CA'da 18 yaş ve üzerindeki yaştaki kullanıcıları hedefliyorsunuz. Kim "İtalyan Gıdası" gibi. Reklam, yukarıdaki ölçütlere ek olarak, yalnızca öğle saatlerinde veya akşam yemeği saatlerinde gösterilmesi için planlanabilir.

 

Düğün Planlama?
Advertising on facebook
Facebook'ta reklam Yardımcı olabiliriz! Elbiseleri, çiçekleri, cateringeri ve fotoğrafçıları değerlendirmeleri okuyun ve harika indirimler yapın. Ücretsiz kaydol!

    

Bu reklamın izleyici kitlesi: 18 yaş ve üstü, ilişki içinde olan veya Birleşik Devletler'de nişanlı olan, düğünümü veya "Nişan" ı planlamayı "sevmeyi" tercih eden kadınları hedefliyorsunuz.

 

 

 

 

 

Ders Kitabı Mağazası
facebook advertising
Facebook reklamcılık Daha ucuz ders kitaplarımız var. Facebook kullanıcıları% 15 indirim kazanıyor. Şu anki bir dönem için seçimimize göz atın!

Reklamı tıklamak, kişiyi şirket web sitenize veya şirketinizin Facebook fan sayfasına gönderecektir. Seçim kriterleri Facebook'ta mevcut olduğundan, olanaklar sınırsızdır.

 

 

 

 


Reklamı tıklamak, kişiyi şirket web sitenize veya şirketinizin Facebook fan sayfasına gönderecektir. Seçim kriterleri Facebook'ta mevcut olduğundan, olanaklar sınırsızdır.

Reklam Özel'de hedef pazarınıza tam bir hassasiyetle yakınlaşmanıza yardımcı olan demografik bilgileri kullanarak, Facebook reklamcılığına yardımcı oluyoruz. (Aşağıya bakınız)
facebook advertising agency

Facebook Pazarlama

Facebook pazarlaması nispeten yeni ve sadece birkaçı nasıl çalıştığını kavradı. Birçoğu, Facebook'u nasıl kullanacaklarını bildiklerinde bir Facebook Pazarlama Uzmanı olduğunuzu iddia ediyor.Reklam Özel'de Facebook pazarlama uzmanları ve sosyal paylaşım sitelerinin gücünü nasıl kullanacağınız konusunda size bilgi verebiliriz. Facebook pazarlaması aracılığıyla markanızı nasıl tasarlayacağınızı, geliştireceğinizi ve tanıttıracağınızı göstereceğiz.

Facebook Fan Sayfa Yaratma

Mrkanızın kullanıcılarla bağlantı kurmasına ve onlarla etkileşime girmesine ve onlara yorum ve etkileşimde bulunmalarına yardımcı olacak bir Facebook Taraftar Sayfası Oluşturma'ya yardımcı olabilir. Onlara ilgili gelişmeler ve özel teklifler hakkında da mesaj verebilirsiniz. Bu sayfa büyük bir e-posta otomatik yanıtlayıcı olarak kullanılabilir; burada bir düğmenin tıklanarak herkese yaklaşan promosyonlar, etkinlikler vb. Hakkında herkese mesaj gönderebilirsiniz.

           +90 545 5052623
İletişim

Ofis:
Reklam Özel İnternet Hizmetleri
Beylikdüzü
Merkez İstanbul / Türkiye
email: [email protected]
Tel: +9 0545 5052623