Taze Fikirler
İşinizi Büyütmek İçin
Reklam Özel sadece işinizi çözmekle kalmayıp işinizi büyütmeyi amaçlar.
İnternet teknolojisini kullanarak gelişmiş stratejilerle yenilikçi deneyimleri sunar.
Daha iyi hizmet sunmak için her zaman gelişmekten çekinmiyoruz.
Web Tasarım & Web Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyon
Yazılım Geliştirme
Sosyal Pazarlama
Süreç Nasıl İşler?

Reklam Özel'i seçtiğinizde, özel olarak tasarlanmış web sitesini veya yazılımı sunmak için sizinle birlikte çalışacak bir iş ortağı seçtiğinizden emin olabilirsiniz. İster kişisel bir web sitesi tasarlayan bir bireysenseniz, isterse dünya çapında bir kampanya kuran bir konglomeranız olsun, eşsiz ihtiyaçlarınızı karşılarız. Her proje ayrı ayrı değerlendirilir ve doğru kaynaklar, yetenekli tasarımcı havuzundan, pazarlamacılardan ve programcılardan alınır.

1. Başlangıç
İşinize ve hedeflerinize ilişkin ilk bilgileri toplarız. Bu bilgilere dayanarak, sitenin yönü için birkaç yaratıcı olasılık önermek istiyoruz. Web sitesinin neye benzeyeceği fikriniz varsa, bu bilgileri dikkatli bir şekilde toplarız ve siteyi spesifikasyonlarınıza göre tasarlarız.

2. Şablon Tasarımı
Tasarım görünümleriniz tamamlandıktan sonra, gerekli özelliklerinizde belirttiğiniz görünüm ve his üzerinde şablonunuzu tasarlamaya başlarız.

3. Mock-Up / Prototip tasarımı
Çalışmalarımıza başlarken tasarım ekibimiz, geliştirmeyi planladığınız sistemin maket-up / prototiplerini üretir. Bu bir kez oluşturulduktan sonra incelenmek üzere size gönderilecektir. Onayladıktan sonra, onaylanan prototip işlevselliğini temel alan geliştirme süreci ile başlarız. Planlanan kilometre taşlarına dayalı olarak çalışıyoruz ve geliştirme süreci boyunca web sitesinin / yazılımın durumunu görüyor olacaksınız.

4. Test Etme
Geliştirme tamamlandıktan sonra, modüllerin ve formların testleri paralel olarak yapılacaktır. Manuel beyaz kutu testi hata ve hataları belirleyecek olan test ekibimiz tarafından yapılacaktır. Bu işlem tamamlandıktan sonra, web sitenizin / yazılımınızın kullanıma hazır olmasını sağlayacaksınız ve müşterilerinizin yazılımın / web sitesinin düzgün çalışmasını sağlayabileceği ve ticari kullanım için yayınlayabileceği beta testlerine devam etmeniz için konuşlandırılacaktır.

5. Revizyon / Değişiklikler
DGeliştirme sırasında ya da prototip tasarımından sonra tasarım tamamlandıktan sonra, eğer müşteri işlevsellik veya tasarım değişikliği ile karşı karşıya kalırsa, yeni değişiklikler analiz edilecek ve bir değişim yönetimi süreci geçirilecek ve proje planı yeniden düzenlenecek ve yeniden sunulacaktır. Maliyet eklemeleri ve zaman uzantıları ile müşteriyle iletişime geçilecektir.
           +90 545 5052623
İletişim

Ofis:
Reklam Özel İnternet Hizmetleri
Beylikdüzü
Merkez İstanbul / Türkiye
email: [email protected]
Tel: +9 0545 5052623